تبلیغات
lovely-shinee-fanfiction - ویژگیهای چاپگر برادر

امروز:

ویژگیهای چاپگر برادر

پرینتر لیزر با کمک الکتریسیته ساکن کار می نماید . یک استوانه چرخان الکتریسیته را بوجود می آوردو اشعه نازک لیزر به این استوانه تابیده می شود به شکل متن یا تصویر ی که می بایست پرینت گرفته شود یک صفحه با نواحی حامل بار های مثبت و بد تشکیل می شود

نمایندگی brother

نمایندگی اچ پی,نمایندگی hp,نمایندگی hp در تهران

این صفحه توسط تونر که دارای پودر های با بار مثبت است پوشانده می شود پس آن نواحی از صفحه که دارای بار بد هستند این پودرها را جذب می کنند بعد از آن کاغذ از روی آن گذشتن داده می شود تا تصویر مورد نظر روی ان بوجود آید.

در وهله بعد کاغذ می بایست از غلتک های داغ گذشتن نماید تا پودر روی کاغذ سوخته و دایمی شود. در هر پرینتر لیزر رنگی چند وهله برای این کار وجود دارد تا رنگهای مختلف را با هم مخلوط کنندپرینتر لیزر با کمک الکتریسیته ساکن کار می نماید .

یک استوانه چرخان الکتریسیته را بوجود می آورد. یک اشعه نازک لیزر به این استوانه تابیده می شود به شکل متن یا تصویر ی که بایستی پرینت گرفته شود صفحه با نواحی حامل بار های مثبت بد تشکیل می شود

این صفحه بوسیله تونر که دارای پودر های با بار مثبت است پوشانده می شود پس آن نواحی از صفحه که بار بد هستند این پودرها را جذب می کنند بعد از آن کاغذ از روی آن عبور داده می شود تا تصویر مورد نظر روی ان بوجود آید.

در وهله بعد کاغذ می بایست از غلتک های داغ عبور نماید تا پودر روی کاغذ سوخته دایمی شود. در هر پرینتر لیزر رنگی چند وهله برای این کار وجود دارد تا رنگهای مختلف را با هم مخلوط کنند

بالا بردن عمر لپ تاب

زمانی لپتاپ یک وسیله تعبارات ی برای مهندسین عالی رتبه محسوب می شد. اما این روزها بسیاری از دانشجویان به ویژه دانشجویان رشته های مهندسی رایانه قابل حمل به همراه دارند. به دانش آموزان فامیل آشنا حتی اگر نبرخی بیاندازیم تعداد بسیاری بسیاری از آنها را می بینیم که سرشان گرم لپ تاپ است و دیگر علاقه قدیم را به رایانه های رومیزی سری PC نشان نمی دهند.

اما مساله از آنجایی شروع می شود که اکثرا نمی دانیم چطور از این همراه نسبتا گرانقیمت مواظبت کنیم در حالی که لپ تاپ به خاطر ظریف بودن و حمل شوندگی خیلی زیاد به نسبت PC بسیار زیاد بیشتر در معرض آسیب است.
جهت همین امروز مساله حرف مان درمورد راه هایی جهت بالا بردن عمر لپ تاپ است. در اولین قدم باید اشکالات کار را بفهمیم و پس آنها را رفع کنیم:

تنظیمات کارخانه:
عموما در اسمارت فون ها، تنظیمات کارخانه ای (مانند روشنایی صفحه نمایش) بیشتر از آن چیزی است که هر فرد نرمالی به آن نیاز دارد. این جوری لپتاپ در نگاه اول قشنگ تر به نظر می رسد! با تنظیم کردن مجدد این میزان روشنایی هم به خودتان رحم می بکنید و هم به باتری لپتاپ تان هم به لپتاپ!
این که می گویند که کارخانه خوبتر می داند چطور ی می بایست تنظیم نماید را بریزید دور! جهت اکثر مردمی که تا توی رختخواب با رایانه کار می کنند این مسئله بسیار زیاد با اهمیت است. خیلی بد است که تا آخرین لحظه قبل از به خواب رفتن نورافکن توی چشم شما باشد!
شارژ کردن زیاد باتری:

باتری های لپ تاپ عمدتا بر این اساس ساخـته می شوند که جدا از برق باشند. افراد بسیاری را می بینیم که از لپ تاپشان به عنوان دستگاه مهم در دفتر یا خانه مصرف میکنند و عموما در تمام مدتی که دارند با دستگاه کار میکنند سیم برق به این دستگاه وصل است.
بهتر است در مدت استفاده این سیم به دستگاه وصل نباشد باطری به طور نرمال بر تاثیر استفاده خالی شود دوباره دستگاه را به پریز بزنید شارژ بکنید . این کار از پیری زودرس باتری پیشگیری می نماید .
گرما بالا:

دو راه جهت گرم کردن لپ تاپ وجود دارد. استفاده سنگین زیاد مدت در شارژ گذاشتن. این کار به راحتی می تواند عمر دستگاه شما را کم نماید . کلا هر نوع وسیله الکتریکی با گرمای زیاد مساله خواهد داشت.
اینکه مطمئن بشید که رایانه تان میتواند به راحتی نفس بکشد مسئله ی مهمی است. جهت مثال در جایی که اصلا هوا گردش ندارد یا روی تخت قرار ندهید لپ تاپ را چون باز نیز گرمای بالای لپ تاپ را شاهد خواهید بود.
جدیدا نیز که معین است به ویژه آقایان نبایستی لپ تاپ را روی پا بگذارند. برای این جور مواقع بهتر است چیزی مانند بالش مناسب بین لپ تاپ و پای شما باشد.
یک وب سایت هست به آدرس coolpad.ir که کول پدهای زیاد خوب ی دارد در ایران تهیه و تولید انواع کول پدها را مهیا کرده است.
هارد اکسترنال:

پروگرام هایی که بیشتر از آنها مصرف می بکنید در واقع همان پروگرام هایی می باشند که بیشترین اندازه رم تان را اشغال میکنند. درست است که می توانید از فلش مموری برای یاری به رم لپ تاپ استفاده بکنید اما در کل کار بسیاری جهت این بخش نمی شود کرد.
می ماند قسمت مربوط به هارد رایانه که یک قطعه داخلی پراستفاده است اما لزومی ندارد همیشه پر از اطلاعات باشد! بهتر است پارت ی از اطلاعات را روی یک هارد اکسترنال ذخیره بکنید . این جوری به اضافه این که ضروری نیست لپ تاپ معمولی را به خاطر هارد بالایش به قیمت بالایی بخرید یک جور پشتیبان دائمی نیز دارید.
بعد از سیلی که در بعضی از کشورهای آسیایی آمد قیمت هارد به شدت بالا رفت. ولی الان وضع کمی خوبتر شده است. در ثانی باز هم هارد اکسترنال علاوه بـر این که قابلیت حمل و نقل بالایی دارد از قیمت پایینتری به نسبت هارد لپتاپ برخوردار است.
یادتان باشد پیشتیبان گیری خیلی مهم ترین اصلی است که پیشرفته ها رعایت می کنند. این جوری به لپ تاپتان کمتر فشار می آید. حتی چنانچه به من باشد می گویم درایو CD یا DVD اکسترنال هم استفاده بکنید persianbax
ماوس:

بیشترین سخت افزاری که در کنار لپ تاپ خریده می شود ماوس است. بعد از مدت احتمالا به trackpad خود لپتاپ برای شما عادی بشود بتوانید به بهتر ی از آن استفاده بکنید . در این صورت خرید ماوس زیاد بی مفهوم به نظر می رسد.
اما به نظر من تجربه استفاده از ماوس از PC به لپ تاپ اهمیت کمی دست به جیب شدن را دارد. تنها خواهشا از این ماوس های ارزانقیمتی که بعضا اشانتیون می دهند مصرف نکنید! ماوسهای بهتر ی با قیمتی زیر 50 یا حتی 25 هزار تومان در بازار هست که به اضافه کیفیت بسیار زیاد بالا برای مصرف سریع و دقیق (جهت مثال در بازی ها و کارهای گرافیکی) به سلامت ی دست به خصوص مچ دست شما توجه بسیاری دارند.
مصرف از پد لپ تاپ به مرور زمان علاوه بـر کثیفی و چرب شدن که از زیبا یی لپ تاپ شما کم می نماید باعث آسیب به سلامت شما لپ تاپ هم می شود. مصرف از آن را مواقعی موکول بکنید که ماوس در دسترس نباشد.
پوشش لپتاپ:

لپ تاپ قابلیت حمل زیاد ی دارد. جهت همین شاید هر جایی از آن مصرف کنیم بعد از مصرف هم در هر جایی که دستمان رسید آن را قرار بدهیم.
اما توصیه می کنم حتمـا از پوششی مثل کیف جهت لپ تاپ مصرف بکنید . به ویژه وقتهایی که با آن کار نمی بکنید آن را داخـل کیف بگذارید. خراشها خط و خش هایی که اکثرا ٌ بدجور هم توی ذوق می زنند همیشه در انتظار تنبلی شما می باشند !
نکته دیگری هم هست این است که نیاز نیست 50 مد کیف لپتاپ با قیمتی زیاد زیاد بخرید! کیف معمولی این روزها با قیمتی حدود 50 هزار تومان کیفیت زیاد بهتر قابل تولید و ساخت است. چنانچه مصرف خاصی ندارید یا لوازم خاصی را مجبور نیستید در کنار لپ تاپ داشته باشید، خرید کیفهای مارکدار با قیمت زیاد بالا کار عاقلانه ای محسوب نمی شود.
پاک کردن :

علاوه بـر اینکه لپ تاپ را بایستی در جایی نگاه دارید که هوا جریان دارد و دمای مناسبی هم دارد، بایستی در جایی دور از گرد و غبار آن را نگه دارید. گرد و غبار سریع می تواند جلوی تهویه مناسب را بگیرد صدماتی جدی به دستگاه وارد نماید .
در ثانی جهت پاک کردن همیشه به دنبال راه های مناسب باشید. برخی وقتها بد نیست چند هزار تومان هزینه بکنید دستمال برای لپ تاپ خودتان را تهیه و تولید بکنید . پاک کردن با هر چی که به دست شما رسید خودش علت ی است که می تواند خط روی سری های براق لپ تاپ شما بیاندازد.
به ویژه در موقع پاک کردن صفحه نمایش دقت بکنید . اکثرا ٌ می گویند در صورت نبودن پارچه و اسپری ویژه از پارچه نخی نم دار و نرم استفاده بکنید . در هر حال از هر نوع فشار به شدت خودداری بکنید چون سطح مانیتور در لپ تاپ ها به شدت ظریف است و شاید باعث آسیب بشود و کلی خرج روی دست شما بگذارد!
و نکته بعدی …
من نکته دیگری به ذهنم نمی رسد. مسلما تجربیات شما به شدت می تواند به ما یاری کند. شما تجربیات خود را با ما در بین بگذارید


نوشته شده در : یکشنبه 20 تیر 1395  توسط : میهن بلاگ 45.    نظرات() .

кредит онлайн без фото
جمعه 21 اردیبهشت 1397 07:40 ب.ظ
взять деньги онлайн на карту украина
онлайн кредит на картку
круглосуточный займ без отказа
срочно деньги на карту
отримати кредит на карту
быстрый кредит на карту без отказа украина
кредит на карту без проверки мгновенно украина
How do you treat Achilles tendonitis?
شنبه 1 مهر 1396 11:33 ق.ظ
Hello, I enjoy reading through your article post.
I like to write a little comment to support you.
Foot Problems
جمعه 13 مرداد 1396 11:30 ب.ظ
Hello are using Wordpress for your blog platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do
you require any html coding expertise to make
your own blog? Any help would be really appreciated!
What causes burning pain in Achilles tendon?
سه شنبه 10 مرداد 1396 02:12 ب.ظ
Fastidious response in return of this query with solid arguments and telling everything about that.
Can you stretch to get taller?
سه شنبه 3 مرداد 1396 08:08 ب.ظ
This paragraph offers clear idea for the new viewers of blogging, that genuinely
how to do blogging.
BHW
شنبه 2 اردیبهشت 1396 04:29 ق.ظ
Normally I do not learn article on blogs, however I wish to
say that this write-up very compelled me
to check out and do so! Your writing style has been surprised me.
Thank you, very nice post.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 04:12 ب.ظ
Remarkable! Its in fact amazing paragraph, I have got much clear idea on the topic of from this paragraph.
manicure
یکشنبه 20 فروردین 1396 04:29 ب.ظ
I'll right away grasp your rss as I can not to find your e-mail subscription link or e-newsletter service.
Do you've any? Please let me recognize so that I may subscribe.
Thanks.
manicure
جمعه 18 فروردین 1396 02:54 ب.ظ
I'm really enjoying the design and layout of your website.
It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable for me to
come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Excellent work!
manicure
شنبه 12 فروردین 1396 09:21 ق.ظ
Excellent goods from you, man. I've keep in mind your
stuff prior to and you are just extremely excellent. I actually like what you've got here, certainly like what
you are saying and the best way during which you are saying it.
You are making it entertaining and you continue to take care of to keep it
sensible. I can't wait to learn far more from you.

That is actually a tremendous web site.
آی مارکت
چهارشنبه 7 مهر 1395 07:38 ب.ظ
سلام و احترام خدمت مدیر محترم وبلاگ

دیگر نیازی به بنزین یا ژل برای روشن کردن ذغال نیست

مناسب ترین ذغال برای گردش و پیک نیک

مناسب برای ذغال قلیان

بیاید قیمت ها رو ببینید چقدر مناسبه


تخفیف ریحون
پنجشنبه 1 مهر 1395 05:08 ب.ظ
تخفیف ویژه 15 هزار تومنی ریحون!
غذا رو سفارش بدید و 15 هزار تومن تخفیف بگیرید!
برای هر کسی که از لینک شما کد تخفیف رو بگیره هم 15 هزار تومن به حساب شما افزوده میشه!
برای گرفتن تخفیف 15 هزار تومنی مراحل زیر رو انجام بدید:
اول لینک رو باز کنید و کد تخفیف رو کپی یا یادداشت کنید
بعدش برید به صفحه اصلی سایت ریحون reyhoon.com و نرم افزار رو دریافت کنید (با گوشی برید و باید برنامه بازار رو داشته باشید)
بعد از نصب نرم افزار ثبت نام کنید (20 ثانیه طول میکشه نهایت!)
موقع سفارش غذا کد تخفیف رو بزنید تا 15 هزار تومن از هزینه غذا کم بشه
مثلا 20 هزار تومن غذا سفارش بدید فقط 5هزار تومن پرداخت میکنید
سوالی داشتید ایمیل بزنید
موفق باشی!

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر